Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.hojapartner.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601
WEB – HOJA partner
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.hojapartner.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 601

WEB

www.mercedes-motor.cz

Rychlý servis pro rychlá auta…s vášní pro mercedes: Elegantní web, slogan, celková koncepce, grafika, jemná animace, přehlednost, analytics, maps…

pocitac_responziv_moto speed

www.hustopecske-noviny.cz

Zpravodajský web s barevně rozlišenými rubrikami, výpisy nejnovějších, nejčtenějších a populárních článků. Hravě lehká animace. Z naší dílny je i logo.

pocitac_responziv_hus noviny

www.matejovopekarstvi.cz

Provoněný web exkluzivního pekařství nejen reprezentuje, ale i prodává. Součástí je mapa sítě prodejen, pořídili jsme fotografie a vymysleli texty, kterými jsme web naplnili a plníme dál. Klient je spokojený a bez práce. Jen sdělil svou představu a potřeby.

responziv_matej

www.malt.cz

Přehledná prezentace společnosti MSK Kroměříž a.s.postavená na výjimečnosti svého podnikání a intuitivním přehledu kontaktů. Nechybí fotogalerie a výhradní odběratelé.

responziv_MSK

www.ckgracie.cz

Náročný obsahem, jednoduchý k prohlížení. Nabídky cestovní kanceláře jdou samy pod ruku. Původní web potřeboval renesanci a tak vznikl zcela nový, přívětivější a přehlednější. Samozřejmě plně responzivní. Jednoduchý na editaci uživatelem.

CK_Gracie_responsive-web

www.autoserviskuzel.cz

Jednoduchý website, za to účelný a poutavý. Plně responzivní na mobilních zařízeních. Vytvořili jsme i nové logo, vymysleli slogan, pořídili fotografie, FCB profil, poštovní účty, nastartovali SEO a vytvořili prezentaci v Google maps. Web se může dále stavět dle potřeb autoservisu.

responsive-web

www.skolavranovice.cz

Kompletní realizace školního webu na klíč, včetně pořízení autentických fotografií, originálních sloganů, naplnění obsahem, tvorby článků z dodaných podkladů.

Web se dá dále stavět a rozšiřovat. Je plně responzivní. Staráme se o správu webu a jeho aktualizaci.

 

responsive-web

www.rezidenceslavkov.cz

Realitní web, který během jednoho roku splnil svůj účel, když obratem vyprodal všechny nemovitosti rezidence. Proto byl nedávno zrušen.

Byl v jednoduchém, ale účelném provedení. Byl k němu zřízen i FCB profil. Pořídili jsme fotografie nemovitosti, vytvořili logo, vymysleli slogan, napsali PR články a naplnili technickým obsahem. Optimalizovali pro vyhledávače (SEO). Staráme se o správu webu, FCB profilu a jejich aktualizaci.

rezidence-slavkov_web

 

www.dpsvranovice.cz

Web Domu pro seniory – kompletní realizace na klíč, včetně pořízení fotografií interiérů i exteriérů, copywritingu (tvorba textů), naplnění obsahem. Součástí byla i optimalizace pro vyhledávače (SEO), vytvoření FCB profilu.

dpsvranovice_web

 

www.pekarnyblansko.cz

Staráme se o správu aktualizaci již hotového webu, přidali jsme prezentaci na sociální síti. Tvoříme texty, fotografie, videa, grafiku a propagaci…

pb_web

 

www.vranovice.eu

Web pro státní správu nadupaný obsahem v souladu s povinnými informacemi ze zákona. Tvorba webu, grafika, struktura, copywriting (texty), fotografie, logo. Vytvoření oficiálního profilu na FCB. Garance nad správou webu, aktualizaci si obec zajišťuje vlastními silami.

vranovice_web

 

www.brnoviden.cz

Turisticky zaměřený web – správa a aktualizace již stávajícího webu a FCB profilu, tvorba textů (copywriting), fotografií. Produkční služby (eventy), administrativa dobrovolného svazku obcí.

cbv_web

 

www.hustopece-city.cz

Web státní správy – město s rozšířenou působností. Podílení se na struktuře a obsahové formě webu. Aktualizace z pohledu propagace města, copywriting (texty), zpravodajství, fotografie. Propojení s turistickým portálem města, zaškolení editorů, vytvoření oficiálního profilu města na FCB.

hp_1_web

www.burcakoveslavnosti.cz

Web k propagaci významné kulturní akce. Koncepce webu, aktuality, fotografie, vstupenky, sponzoři, video, rezervační systém stánkového prodeje, mapy, plánky. Dočasně byla zajišťována správa a aktualizace webu, byl vytvořen oficiální profil na FCB. Vizualizace webu byla v roce 2016 změněna.

bs_web

 

www.hustopecskeskakani.cz

Technické posílení a modernizace administrace webu, jeho správa a aktualizace v roce 2014 a 2015. On-line videopřenos mítinku, on-line zpravodajství (texty a fotografie), propozice, sponzoři a další. Také produkční práce na organizaci světového atletického mítinku, mediální propagace a další. Vizualizace webu byla v roce 2016 změněna.

hps_web

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit